A Kisalföldi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. a június 1-jei, pünkösdhétfői kommunális hulladékszállítást a szokásos rendben, hétfőn végzi el. Ugyanígy a zöld hulladék gyűjtését is ezen napon kezdik meg. A szolgáltató kéri, hogy a tárolóedényeket előző nap estéjén helyezzék ki a közterületre, mivel a kora hajnali óráktól végzik a munkálatokat.
„Ez csapatmunka, nem lehet egyedül sikereket elérni”
„Ez csapatmunka. Egyedül nem lehet végezni.” – ezt