Szepesi Ivett nyártól városunkat erősíti

Szepesi Ivett nyártól városunkat erősíti

- Kategória: Hírek

A Győri Audi ETO KC-tól érkező Szepesi Ivettel, a kétszeres Bajnokok Ligája győztes elképesztően rutinos balszélsővel erősít a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club a nyártól. Játékosként érvényes szerződését a győri klub nem hosszabbította meg, azonban utánpótlás edzőként tovább foglalkoztatja majd, így jöhetett létre a mosonmagyaróvári színekbe történő igazolása.

Ivettet 2012 nyarán szerződtette Siófokról a Győri Audi ETO. A spanyol vezetőedző keze alatt a korábbitól eltérő stílusú, nagyon gyors és lendületes kézilabda felfogásban edződő játékos minden tekintetben a csúcsra ért. Kétszer is magasban emelhette a Bajnokok Ligája trófeát, továbbá kétszer lett magyar bajnok és háromszor nyert magyar kupát. Azonban játékosként az idei nyártól már nem hosszabbított vele szerződést a győri klub, így életében egy új korszak kezdődhet. – Új szakasz kezdődik pályafutásomban, amit nagy kihívásként élek meg. Remélem, hogy hasznos tagja leszek a mosonmagyaróvári együttesnek és tapasztalatommal sokat segíthetek ennek a fiatal és tehetséges csapatnak – mondta. Ivett csatlakozik az ETO utánpótlás edzői köréhez, ahol kezdetben az alsós gyerekekkel foglalkozik majd.

 2015/10

Ez is érdekelhet...

Környezetvédelmi díjjal ismerték el a Vackor Óvodát

A „Mosonmagyaróvár Város Környezetvédelméért” díj átadásával kezdődött az