Az Idősek Világnapja alkalmából köszöntötte az önkormányzat a szépkorúakat a Flesch Központban kedden. Szabó Miklós polgármester köszöntője után Bódi Barbara és Laki Péter, a Budapesti Operettszínház művészei szórakoztatták a résztvevőket, ami után kisebb vendéglátás várta az időseket.
„Ez csapatmunka, nem lehet egyedül sikereket elérni”
„Ez csapatmunka. Egyedül nem lehet végezni.” – ezt












