Idősek Világnapja a Flesch Központban

Idősek Világnapja a Flesch Központban

- Kategória: Hírek

Az Idősek Világnapja alkalmából köszöntötte az önkormányzat a szépkorúakat a Flesch Központban kedden. Szabó Miklós polgármester köszöntője után Bódi Barbara és Laki Péter, a Budapesti Operettszínház művészei szórakoztatták a résztvevőket, ami után kisebb vendéglátás várta az időseket.

Ez is érdekelhet...

„Ez csapatmunka, nem lehet egyedül sikereket elérni”

„Ez csapatmunka. Egyedül nem lehet végezni.” – ezt