Két jármű ütközött össze az 1-es főúton Hegyeshalom határában, az úgynevezett „ipszilon” elágazásnál kedd reggel. Úgy tudjuk, a balesetben ketten sérültek meg.
„Ez csapatmunka, nem lehet egyedül sikereket elérni”
„Ez csapatmunka. Egyedül nem lehet végezni.” – ezt


